Produkty belgickej kvality

Belgický výrobca modulov Domintell disponuje schopným tímom odborníkov, ktorí neustále vyvíjajú systém a snažia sa obsiahnúť všetky požiadavky trhu. Pýtajú sa na požiadavky, a tak prostredníctvom nás načúvajú zákazníkom. Neustále vyvíjajú nové moduly a rozširujú tak možnosti automatizácie.

Všetok hardvér systému Domintell je vyrábaný na najmodernejších linkách s použitím najkvalitnejších elektronických súčiastok. Produkty sú počas výroby podrobené dôkladnym kontrolám a záverečnému testovaniu pred expedíciou.

Výrobca prostredníctvom nás na trh dodáva širokú škálu hardvéru. Disponujeme hardvérom, ktorý rieši všetky potreby, či už ide o menší bungalow, alebo luxusnú rezidenciu. Komplexnosť hardvéru umožňuje ovládanie vykurovania či chladenia, ovládanie akéhokoľvek typu osvetlenia, žalúzií, rôznych technológií. To všetko vlastným plne kompatibilným hardvérom bez nutnosti hľadania náhrad na trhu. Nie všetky systémy na našom trhu sa môžu týmto pochváliť, a tak často aby splnili požiadavky klienta, siahajú po komponentoch iných výrobcov a trápia sa s ich kompatibilitou a funkčnosťou.


Základné moduly

Riadiaca jednotka - jediný modul, ktorý sa programuje (PC a USB, na diaľku). Zdroje napájania všetkých modulov na zbernici. Zosiľňovač signálu.

Osvetlenie

Spínanie a stmievanie svetiel. Rôzne výkonové stmievače. LED osvetlenie vrátane RGB a stmievania. Ovládanie DMX a DALI svietidiel.

Vykurovanie

Moduly na ovládanie ľubovoľných vykurovacích zariadení, vrátane konvektorov, klimatizácií, infrapanelov, elektrických rebríkov. Snímače teploty.

Tieniaca technika

Motorové moduly na ovládanie žalúzií, roliet, markíz, závesov, sieťok proti hmyzu. IP meteostanica na ochranu žalúzií a markíz.

Brány, zásuvky

Spínacie moduly na ovládanie relé, rôznych motorov a klapiek, spínanie zásuviek, ovládanie brán, dverí, elektrických zámkov, okien, svetlovodov.

Technológie

Moduly na ovládanie zavlažovania, tepelných čerpadiel, rekuperácií, vetracích systémov a pod.. Pripojenie rôznych snímačov s výstupom 0-10V.

Meranie spotreby

Meranie spotreby médií vody a plynu s možnosťou zobrazenia na dotykovej obrazovke vo forme grafu. Meranie spotreby elektrickej energie.

Komunikácia, na diaľku

IP komunikačné moduly na ovládanie a programovanie na diaľku Wifi, LAN, WAN. Ovládanie mobilmi, tabletmi. GSM modul. Rozhrania MODBUS a RS232.

filler image

IQ Rozvádzače

Hotové riešenie pre realizátorov, ktorí nemajú zatiaľ skúsenosti s inteligentnými inštaláciami. Zapojený, predprogramovaný rozvádzač.

E-katalóg produktov online

Online katalógové listy s technickými údajmi o jednotlivých Domintell moduloch a ovládačoch. Moduly sú zoradené do kategórií.

IQ Sety

Ďalšie hotové riešenie pre realizátorov - zostavy najpoužívanejších modulov. Zostavy sú predprogramované, stačí ich zapojiť podľa schém.

Produktový katalóg PDF

Produktový katalóg so základnými informáciami o moduloch Domintell, v prehľadnom zoradení podľa oblastí ovládania. Prehľad dizajnových rád ovládačov.

Video realizácií Domintell

Nahliadnite do našich Domintell realizácií na Slovensku z posledných rokov. Rôzne inštalácie od malých cenovo nenáročných až po rozsiahle a komfortné.

Dizajny ovládačov, tlačidiel

Prehľadná stránka s dizajnami Domintell ovládačov, programovateľných tlačidiel, LCD displejov, dotykových obrazoviek. Rôzne tvary, farby, materiály...

Unikátny user friendly softvér

Domintell softvér vyniká svojou komplexnosťou a jednoduchosťou programovania zároveň. V skutočnosti sa pod programovaním rozumie nastavovanie rôznych parametrov v príslušných oknách, ktoré sa otvárajú vytvorením linku medzi vstupmi a výstupmi. Práca so softvérom veľmi pripomína prácu s oknami v operačnom systéme Windows - "chyť, potiahni a pusť...

Softvér nemá obmedzenia čo do počtu vytvorených scén, okruhov, režimov či premenných. Práve zadávanie ľubovoľného počtu premenných a podmienok ho radí k popredným softvérom v oblasti IQ systémov.

Nemusíte sa pripájať káblom - veľkou výhodou Domintellu je možnosť systém "na diaľku" nielen ovládať, ale aj programovať. Pripojením sa k sieti wifi možno vytvoriť zmeny v programe a následne aplikáciu nahrať.

Programovacie rozhranie je aj v slovenčine. Softvér je v cene riadiacej jednotky.

Čo Vás milo prekvapí:

  • Neobmedzený počet výstupov a scén
  • Neobmedzený počet vykurovacích režimov
  • Zadávanie premenných do podmienok
  • Ovládanie vstupov výstupmi
  • Programovanie podsvietenia tlačidiel
  • Naprogramovanie tlačidiel na X stlačení

Programovací manuál

Programovací manuál pre softvér Domintell 2 s popisom jednotlivých postupov programovania systému Domintell - anglická verzia (slovenská verzia čoskoro).

Android DomRemote aplikácia

Ovládanie Domintell inštalácií cez mobily a tablety s OP Android. Prehľadné farebné menu s možnosťou "rozmiestniť ovládané spotrebiče" po miestnostiach, s podporou v 14 jazykoch vrátane slovenčiny. RGB DMX kruhový ovládač na LED osvetlenie, hlasové ovládanie (zatiaľ testovanie). Aj pre extra veľké tablety.

Videá o programovaní YouTube

Skenovanie zbernice, import a export aplikácie, pridanie modulov, vytváranie štruktúry budovy, nastavenie komunikačného portu a pod.

Apple iDomintell aplikácia

Apple iDomintell je aplikácia umožňujúca bezpečne riadiť Domintell dom cez rôzne iPhone, iPad a iPod Touche zariadenia. Užívateľsky priateľským rozhraním (aj v slovenskom jazyku) môžete ovládať neobmedzené množstvo elektrických zariadení pripojených k Domintellu, ovládať tiež rôzne scény, zóny či premenné.

Iridium soft pre grafiku

Ovládanie Domintellu cez grafické rozhranie a AV zariadenia, rôzne Media servery a pod.. Ide o multiplatformu, ktorá umožňuje inštaláciu ľubovoľnej grafiky do smartphonov, tabletov, PC s rôznymi operačnými systémami.

Na stiahnutie

Stiahnite si rôzne dokumenty, ktoré Vám pomôžu pri Vašej práci s Domintellom. Manuály, schémy, ištruktážne návody, knižnice modulov, projekty inštalácie a rozvádzača, softvér, katalógy...Školenie BASIC

Náplň školenia I.stupeň - základné informácie o systéme, o zbernici, hardvér, štruktúra kabeláže, zapájanie hardvéru, projektovanie, návrh zostavy, ukážky projektov.

Firemné školenia

Ponúkame možnosť individuálnych školení pre firmy v mieste sídla firmy. Jednodňové alebo dvojdňové (Basic + Professional), termín podľa dohody.

Školenie PROFESSIONAL

Náplň školenia II.stupeň - konfiguračný softvér, softvér pre mobilné zariadenia, praktické programovanie, ukážky aplikácií, voľná diskusia.

Bez školení

Pri realizáciách Domintell odporúčame absolvovať školenie. Ale chápeme, že sa to nie vždy dá časovo zvládnuť, prípadne je potrebné ihneď riešiť konkrétnu realizáciu. Neváhajte nás osloviť, aj takáto spolupráca je možná. Poskytneme všetku potrebnú technickú podporu.


Domintell - splní Vám každé želane...

Neváhajte sa na nás obrátiť. Sme otvorení akémukoľvek rozsahu spolupráce. Poskytneme Vám technickú podporu, so všetkým Vám pomôžeme.


DOMINTELL s.r.o.

Výhradný dovozca belgického systému Domintell na Slovensku. Viac než 10-ročné skúsenosti s inštaláciami inteligentných domov po celom Slovensku, od malých účelných inštalácií až po veľké komfortné vily.

Návrhy, projekty, realizácie, programovanie, oživenie, servis. Prevádzkovateľ e-shopu s hotovými riešeniami pre inteligentné inštalácie IQshop.sk.

Kontaktné údaje

Mobil: 0905 268 803
Email: domintell@domintell.sk
Web stránka: www.domintell.sk

DOMINTELL s.r.o.,
Vydumanec 17411/56 A,
080 01 Prešov,
Slovensko