O nás

Naša firma DOMINTELL s.r.o. je výhradným dovozcom belgického systému Domintell na Slovensku. Máme bohaté viac než desaťročné skúsenosti s inštaláciami inteligentných domov po celom Slovensku, od malých účelných inštalácií až po veľké komfortné vily.

Domitell systém navrhujú, projektujú a inštalujú priamo zástupcovia našej firmy, alebo sú inštalácie realizované prostredníctvom našich vyškolených partnerov. Kedže našim partnerom poskytujeme vždy plnú podporu, každému zákazníkovi vieme zabezpečiť, že bude mať nainštalovaný inteligentný systém podľa našich najlepších vedomostí a dlhoročných skúseností.

Ing.Gdovin Jaroslav - Konateľ

Obchodné zastúpenie, technická podpora, realizátor, vypracovanie ponúk, kontakt so zákazníkom i obch. partnermi, programovanie, školenia, výstavy
image1

Mgr.Červeňáková Jarka - Asistent, PR manager

Administrátor web stránok, print a online propagácia, inzercie, výstavy, vypracovanie ponúk, kontakt so zákazníkom, programo-vanie, asistenčné práce
image2

Belgický výrobca "Domintell sa."

DOMINTELL pochádza z kolísky inteligentných systémov Belgicka. Jeho výrobca má vyše 30 ročné skúsenosti vo výrobe špičkovej elektroniky pre svetových odberateľov a tak niet divu, že napriek tvrdému konkurenčnému prostrediu uspel.

Okolo 10.000 inštalácií, vo viac ako 35-tich krajinách sveta svedčia o obľúbenosti Domintell systému i jeho kvalite. Graf zachytáva zastúpenie krajín s Domintell inštaláciami na jednotlivých kontinentoch.

Európa 28

Ázia 5

Afrika a iné 2


Komplexný hardvér

Umožňuje ovládanie čohokoľvek v dome vlastným plne kompatibilným hardvérom bez nutnosti hľadania náhrad na trhu.

Unikátny softvér

Príjemné prostredie v slovenčine s možnosťou jednoducho a prehľadne nastaviť všetky parametre.

Belgická kvalita

Systém z krajiny, ktorá je kolískou inteligentných systémov a zároveň dáva záruku kvality.Korektnosť

Dodržiavame všetky vzájomné dohody a termíny. Nesľubujeme zákazníkom niečo, čo nie je reálne splniť.

Zrozumiteľné ponuky

Ponuky obsahujú ceny za jasne popísané položky a neskrývajú sa za nič nehovoriace, nezrozumiteľné produktové kódy.

Od A po Z

Od návrhu systému, cez vypracovanie projektu, výrobu rozvádzačov, montáž rozvodov až po oživenie a naprogramovanie.


DOMINTELL s.r.o.

Výhradný dovozca belgického systému Domintell na Slovensku. Viac než 10-ročné skúsenosti s inštaláciami inteligentných domov po celom Slovensku, od malých účelných inštalácií až po veľké komfortné vily.

Návrhy, projekty, realizácie, programovanie, oživenie, servis. Prevádzkovateľ e-shopu s hotovými riešeniami pre inteligentné inštalácie IQshop.sk.

Kontaktné údaje

Mobil: 0905 268 803
Email: domintell@domintell.sk
Web stránka: www.domintell.sk

DOMINTELL s.r.o.,
Vydumanec 17411/56 A,
080 01 Prešov,
Slovensko