Ing. Gdovin Jaroslav
Kabeláž, Realizácie, Rozvádzače
Komentár
thumb1

V rôznych oblastiach života sa človek snaží okabátiť širokú ponuku špecifického niečím univerzálnym. Niečím, čo by sa dalo použiť „na všetko“. Prax však ukazuje, že čo je univerzálne „na všetko“, je zväčša nepoužiteľné na nič.

Čítať viac
Ing. Gdovin Jaroslav
Kabeláž, Realizácie
Komentár
thumb2

Čoraz viac investorov siaha po inteligentných elektroinštaláciách. To najzložitejšie ich však čaká hneď na začiatku – výber konkrétneho systému a jeho špecifikácia s ohľadom na parametre a cenu. Pri výbere inteligentného systému je najčastejšou chybou investorov porovnávanie jednotkových cien modulov rôznych systémov. Takéto porovnanie je však zavádzajúce – je to ako porovnávanie jabĺk s hruškami.

Čítať viac
Mgr. Červeňáková Jaroslava
Kabeláž, Hotové riešenia, Rozvádzače
Komentár
thumb3

Dnešný investor pri stavbe svojho domu zvažuje mnohé moderné technológie, ktoré mu majú priniesť úspory i vyšší štandard bývania. Čoraz viac stavebníkov uprednostňuje pred „zastaralou klasikou“ modernú elektroinštaláciu – tzv. inteligentný systém. Niekedy však misku váh rozhodovania preklopí fakt, že investorom vybraná montážna firma zatiaľ nepracovala s inteligentným systémom a netrúfa si na takú realizáciu. Preto ako jediní prinášame na trh novinku – IQ rozvádzače Domintell. Ide o jednoduché, rýchle, pohodlné a inteligentné riešenie vhodné pre každého.

Čítať viac
Mgr. Červeňáková Jaroslava
Programovanie, Realizácie, Technológie
Komentár
thumb4

Prednosti inteligentných systémov v oblasti úspory energií, vyššej bezpečnosti objektu a ochrany osôb, komfortu, pohodlia a racionálneho ovládania použitých technológií sú rozhodujúcim argumentom pre inteligentné riešenia v dome.

Čítať viac

DOMINTELL s.r.o.

Výhradný dovozca belgického systému Domintell na Slovensku. Viac než 10-ročné skúsenosti s inštaláciami inteligentných domov po celom Slovensku, od malých účelných inštalácií až po veľké komfortné vily.

Návrhy, projekty, realizácie, programovanie, oživenie, servis. Prevádzkovateľ e-shopu s hotovými riešeniami pre inteligentné inštalácie IQshop.sk.

Kontaktné údaje

Mobil: 0905 268 803
Email: domintell@domintell.sk
Web stránka: www.domintell.sk

DOMINTELL s.r.o.,
Vydumanec 17411/56 A,
080 01 Prešov,
Slovensko